logo

بهترین دندانپزشک لمینت در تهران

فهرست مطالب

Rate this post

بهترین دندانپزشک لمینت در تهران دارای ویژگی‌هایی است که قبل از مراجعه به بازسازی و اصلاح طرح لبخند خود باید آنها را بدانید. لمینت دندان در تهران به وسیله دندانپزشکان زیادی انجام می‌شود، دکتر شهاب محمدی یکی از بهترین دندانپزشکان لمینت در تهران هستند که به همراه تجربه و مهارت زیاد در زمینه لمینت دندان از متریال‌های باکیفیت نیز در کار خود استفاده می‌نمایند. دکتر محمدی همچنین با بهترین آزمایشگاه‌های ساخت لمینت مشارکت دارند. اگر شما به دنبال طرح لبخندی زیبا و دندان‌های درخشان هستید می‌توانید با خیالی آسوده به مطب ایشان مراجعه کنید و کار لمینت دندان‌هایتان را شروع کنید.

 

چگونه بهترین دندانپزشک لمینت در تهران را انتخاب کنیم؟

بهترین دندانپزشک لمینت دندان ویژگی‌هایی دارد که او را از سایر همکاران جدا می‌کند. ویژگی‌های بهترین دندانپزشک لمینت در تهران را به صورت خلاصه اینگونه می‌توان برشمرد.

 • سابقه و کارنامه درخشان در زمینه تخصص‌اش.
 • موقعیت مکانی مطب دندانپزشک تا دسترسی عموم به آن راحت باشد.
 • دریافت مدرک تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌ها.
 • به روز و باکیفیت بودن دستگاه‌های مورد استفاده در مطب یا کلینیک دندانپزشک.
 • اولویت سلامتی بیماران برای دندانپزشک از منافع مالی.
 • دارا بودن پروانه پزشکی زیرنظر وزارت بهداشت.

 

ویژگی‌های بهترین دندانپزشک لمینت در تهران

سعی می‌کنیم در ادامه هر یک از عواملی که باید در انتخاب بهترین دکتر لمینت در نظر داشته بگیرید را بیان کنیم.

مهارت و تجربه دندانپزشک:‌ تخصص و مهارت دندانپزشک اولین موردی است که باید در انتخاب دندانپزشک معتبر در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که شما قرار است روی دندان‌هایتان یک عمل زیبایی انجام دهید، اینجاست که مهارت و تخصص دندانپزشک هر چقدر بیشتر باشد، زیبایی و طرح لبخند شما نیز عالی خواهد بود. راه برگشتی برای دندان‌های شما نیست و بی‌تجربه بودن دندانپزکش میتواند خسارات زیادی به دندان‌های شما وارد کند.

با حوصله و دلسوز بودن دندانپزشک: دندانپزشک‌تان باید همه معایب و مزایای لمینت و یا سایر روش‌های دندانپزشکی را برای شما با حوصله توضیح دهد. دندانپزشک و بیمار باید درباره عادات بیمار، سابقه پزشکی، خواسته‌ها و مشکلات دندانی صحبت کنند. پزشک باید اطلاعات کاملی از سابقه پزشکی، دندانپزشکی و زندگی بیمار داشته باشد. شما باید بیماری‌ها، آلرژی‌ها، عادات (سیکار گشیدن، جویدن اجسام سخت) و اگر دندان قروچه دارید (دندان قروچه) را به دندانپزشک‌تان بگویید. همچنین باید درباره نیازهای فردی‌تان درباره لمینت‌ها با دندانپزشک صادق باشید.

استفاده از مواد با کیفیت برای لمینت:‌ وقتی از دندان شما قالب گرفته شده و به آزمایشگاه فرستاده می‌شود، باید در آنجا برای ساخت لمینت از مواد باکیفیت استفاده شود. این نکته بسیاری مهمی است که به دوام و ماندگاری لمینت دندان شما تاثیر خواهد گذاشت.

قیمت مناسب لمینت:‌ هزینه‌ای که برای لمینت می‌کنید باید نیازها و خواسته‌های شما را برآورده کند. هر روش دندانپزشکی قیمت متناسب خودش را دارد اما این نکته را نیز از یاد نبرید که نباید کیفیت را فدای قیمت کنید.

راضی بودن بیماران سابق از دندانپزشک: برای تحقیق درباره دندانپزشک می‌توانید با بیماران سابق او صحبت کنید و میزان رضایتمندی آنها را بدانید. همچنین می‌توانید رزومه و نمونه‌کارهای دندانپزشک را در وب سایت بررسی کنید.

در ادامه این نوشته سعی می‌کنیم جزئیاتی درباره لمینت دندان که مهم هستند را بیان کنیم.

بهترین دندانپزشک لمینت در تهران

عوامل موثر در انتخاب بهترین دندانپزشک لمینت در تهران

هنگام انتخاب دندانپزشک لمینت در تهران، چند عامل مهم را باید در نظر بگیرید:

منطقه: اگر در یک منطقه خاص زندگی می‌کنید، ممکن است بخواهید به دنبال دندانپزشکی باشید که در نزدیکی محل سکونت شما باشد.

هزینه: هزینه لمینت دندان در تهران متفاوت است. دندانپزشکانی که در مناطق گران‌تر فعالیت می‌کنند، معمولاً هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

نظرات بیماران: یکی از بهترین راه‌ها برای یافتن دندانپزشک خوب، خواندن نظرات بیماران قبلی است. شما می‌توانید به سایت‌های مختلف دندانپزشکی مراجعه کنید یا از دوستان و آشنایان خود سوال کنید.

بررسی سوابق کاری: قبل از انتخاب دندانپزشک، سوابق کاری او را بررسی کنید. مطمئن شوید که دندانپزشک شما تجربه کافی در زمینه لمینت دندان دارد و نمونه کارهای خوبی دارد.

 

سایر عوامل موثر در انتخاب بهترین دندانپزشک لمینت در تهران

تخصص دندانپزشک: دندانپزشک شما باید در زمینه لمینت دندان تخصص داشته باشد و دوره‌های آموزشی لازم را در این زمینه گذرانده باشد.

تجهیزات و امکانات دندانپزشکی: دندانپزشک شما باید از تجهیزات و امکانات پیشرفته برای انجام لمینت دندان استفاده کند.

پروسه درمانی: دندانپزشک شما باید بتواند به شما اطمینان دهد که پروسه درمانی لمینت دندان بدون درد و ناراحتی انجام می‌شود.

ضمانتنامه: دندانپزشک شما باید به شما ضمانتنامه‌ای ارائه دهد که نشان دهد لمینت دندان‌های شما در صورت بروز هرگونه مشکل، قابل ترمیم یا تعویض هستند.

با در نظر گرفتن این عوامل، می‌توانید بهترین دندانپزشک لمینت در تهران را انتخاب کنید و لبخندی زیبا و جذاب داشته باشید.

لمینت دندان در تهران برای موارد زیر توصیه نمی‌شود و بهتر است کسانی که مشکلات زیر را دارند از لمینت دندان استفاده نکنند:

 • کسانی که به بیماری‌های دهان و دندان مبتلا هستند.
 • کسانی که لثه‌های عفونی دارند و یا به بیماری پریودنتال مبتلا هستند.
 • کسانی که دندان‌های آنها بیش از اندازه رشد کرده یا روی هم افتاده است.
 • کسانی که عادت دندان قروچه دارند و یا ساییدن دندان‌هایشان را به هم سایش می‌دهند. چون این عادت‌ها باعث ترک‌خوردگی یا شکستن لمینت‌ها می‌شود.
 • کسانی که سلامت عمومی مناسبی ندارند.

 

سوالات متداول

مزایای کاشت لمینت دندان در تهران چیست؟

گذاشتن لمینت دندان در تهران توسط دندانپزشکان معتبر و با تجربه انجام می‌شود که مزیت‌های زیادی با خود به همراه دارد. در ادامه به صورت خلاصه این مزایا را نام می‌بریم.

 • لمینت‌ها لکه‌دار نشده و تغییر رنگ نمی‌دهند.‌
 • طبیعی و شبیه دندان‌های طبیعی به‌ نظر می‌رسند.
 • نیازی به بی‌حسی برای گذاشتن لمینت نیست.
 • دوام و ماندگاری و همچنین استحکام لمینت دندان زیاد است.
 • گذاشتن لمینت دندان در تهران فقط ۲ جلسه طول می‌کشد.

هزینه لمینت دندان در تهران چقدر است؟

هزینه لمینت دندان در تهران زیاد هم گران نیست. هزینه لمینت‌های دندان در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد، مانند مواد استفاده شده، تعداد لمینت موزد نیاز و محلی که آنها را دریافت می‌کنید (بیمارستان، کلینیک خصوصی و غیره). به همین دلیل قیمت واحدی برای لمینت‌ها در دست نیست.

البته باید توجه داشته باشید که نباید قیمت را فدای کیفیت کنید. باید به دنبال لمینتی باشید که در عین اقتصادی بودن، باکیفیت نیز باشد. کاهش کیفیت ممکن است استاندارد مراقبت را کاهش دهد و نیاز به دوباره کاری و انجام مجدد لمینت باشد که معمولا هزینه زایدی برای شما خواهد بود.

برای استعلام قیمت لمینت دندان در تهران می‌توانید با مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر شهاب محمدی در ارتباط باشید.

 ویژگی‌های لمینت‌های دندان در تهران چیست؟

لمینت‌های پرسلن برای همه یک اندازه نیستند. این روش محبوب دندانپزشکی زیبایی باعث ایجاد لبخندی زیبا و بی‌عیب و نقص می‌شود و هر لمینت یک به یک در آزمایشگاه دندانپزشکی به صورت سفارشی ساخته می‌شود. شما و دندانپزشک‌تان باید درباره ویژگی‌هایی لمینت دلخواه‌تان تصمیم بگیرید.

رنگ:‌ لمینت‌ها فقط دارای رنگ “سفید” نیستند. شما رنگ سفیدی را می‌خواهید که مکمل رنگ پوست، سن، سفیدی چشم و حتی جنسیت شما باشد. هدف در اینجا کنتراست نیست بلکه ترکیب آن با سایر خصوصیات صورت و بدن شما است. نباید نگران باشید، چون طرح لبخند شما جذاب‌ترین رنگ سفیدی خواهد بود با صورت شما هماهنگ است.

شفافیت: شفافیت لمینت باعث می‌شود نور بازتاب طبیعی در دندان‌ها داشته باشد. موقع تعیین شفافیت، دندانپزشک‌تان رنگ مینای دندان‌های دائمی‌تان را در نظر می‌گیرد تا لمینت‌ها به زیبایی با دندان‌هایتان ترکیب شود.

اندازه و شکل:‌ بسیاری از افرادی که به دنبال لمینت دندان هستند می‌خواهند با انجام لمینت دندان‌های کوتاهشان را بپوشانند یا دندان‌های بلندشان را از دید پنهان کنند. هر یک از این خواسته‌ها یا سایر انگیزه‌ها برای لمینت، مستلزم اندازه و شکل مناسب خود است. لمینت‌های گرد نرم‌تر و لمینت‌های مربعی شکل محکم‌تر هستند و حتی برخی از لمینت دندان‌ها به گونه‌ای شکل‌دهی و سایزبندی می‌شوند که مردانه یا زنانه، جوان یا بالغ را پوشش بدهند.

دوام و مقاوم در برابر لکه‌: دندانپزشکی زیبایی یک سرمایه‌گذاری برای داشتن دندان‌های زیبا است. لمینت‌ها طرح لبخند شما را بهبود می‌دهند و ساختار محکم آن‌ها باعث می‌شوند تا ماندگاری زیادی داشته باشند.

لمینت‌ها طبیعی‌تر و زیباتر و خیلی شبیه به دندان‌های طبیعی هستند. لمینت کیفیت شفافی دارد که کاملاً شبیه مینای دندان است. همینطور به خاطر استحکام مواد و لعابی که بعد از درمان روی آن کشیده می‌شود، در مقابل لکه و بریدگی خیلی مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین امروز با یکی از کارشناسان ما در ارتباط باشید

آدرس دفتر

تهران - سعادت آباد
میدان کاج

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه
7 صبح الی 6 عصر

شماره‌های تماس

تلفن: 12345678-021
موبایل: 0912345678